Мет Дејмон и Џими Кимел се обидуваат да работат на својата врска

0

Видео каде двете ѕвезди фантастично ќе ве забавуваат.

Џими Кимел почнува со реченицата “Мет Дејмон и јас имаме проблеми. Врската не ни оди добро. Во последно време е невозможен бидејќи има голема премиера пред него, Џејсон Борн се враќа” …

Одлично видео, фантастичен хумор кој го може само Кимел.

Погледнете…

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.