Месец на жената во Nina Box!

0

Секоја жена сака да изгледа убаво и најважно од се така и да се чувствува.

Накиот е дел од секојдневието на жената, накитот е одраз на отменост и уникатност, стил и елеганција. Накитот е незаменлив и безвременски. Накитот е вечна љубовна приказна во која секоја жена се пронаоѓа.

Кога би можела да бира, секоја жена со сигурност би одбрала внимателно дизајниранo парче накит.

Секое парче од Nina Box содржи своја приказна, почнувајќи од идејата, процесот на изработка, па се до моментот кога ќе го забележите истото тоа парче како дел од некоја личност.

Nina Box верува во вечна љубов, и токму таа верба ја прави совршен избор за подарок за денот на жената.

Подарете љубовна приказна со среќен крај.

Одберете подарок кој знаете дека ќе и се допадне на секоја жена.

8-ми Март – Денот на жената Nina Box подарува вредносни ваучери

За сметка од 3000 денари следи ваучер во вредност од 500 денари
За сметка од 4500 денари следи ваучер во вредност од 1000 денари
За сметка од 5500 денари следи ваучер во вредност од 1500 денари
*Ваучерите важат за цел месец март.

Изненадете ја личноста за денот на жената со убав подаркот кој сигурно нема да ја остави рамнодушна.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.