#MeetYourMatte -Нова кампања на M∙A∙C Cosmetics

0

Вчера, со почеток од 19 часот во продавницата на M∙A∙C во Скопје City Mall, беше промовирана кампањата #MeetYourMatte каде присутните имаа можност да ги пробаат сите видови на мат кармини и да ја одберат својата совршена нијанса.

M∙A∙C мат кармините се познати по својата неверојатна текстура и долготрајност и големиот избор овозможува секоја од Вас да го пронаде својот идеален мат кармин.

Со купување на два производа за усни, добивате подарок брендирана M∙A∙C ташна!

Акцијата важи од 15ти мај!
Се гледаме во M∙A∙C во Скопје City Mall.

#MACmeetYourMatte
#mac.skopje

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.