M·A·C – Grand Illusion Liquid Lipcolour

0

Порталот е отворен!

Магични бои на вашите усни со Grand Illusion течните кармини!

Grand Illusion кармините магнетски привлекуваат и хипнотизираат!

Пробајте го блескавиот футуристички сјај на вашите усни.
Нема трикови!
За магичен изглед!

Колекцијата е достапна во M·A·C Skopje City Mall.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот