Лускуз на вашите усни – Pure Color Envy Sculpting Lipstick

0

Вистинската дама изгледа совршено во секој момент и секоја прилика. Без разлика дали станува збор за работна средина, посебен настан или еден обичен ден надвор од дома, таа секогаш внимава како изгледа.

Токму затоа, ако и вие сте љубители на совршениот изглед, овојпат ви предлагаме да го донесете вашите усни до совршенство.

Pure Color Envy Sculpting Lipstick, карминот со потпис на Estee Lauder е совршен избор.

Истакнете ја својата убавина секаде и во секое време. Има одлична текстура и трајност, карактеристика која што ја бараат сите жени.

Овој кармин има моќ да ги трансформира вашите усни, вашиот изглед и став пред другите луѓе.

Убаво ја дефинира усната, ја задржува влажноста и трае до 6 часа. Со едно нанесување добивате полн ефект.

Со користење на Pure Color Envy Sculpting Lipstick, го чувствувате луксузот на вашите усни.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

 

Остави коментар