Љубовен месец во Nina Box – Нова колекција

0

Февруари, месец на љубителите на вино и месец на љубовта.

Овој месец по промотивни цени, верувајте во љубов на прв поглед и заљубете се во секое парче од новата колекција на Nina Box.

Истакнете ја вашата женствена страна со новата љубовна колекција на Nina Box.


Романтични, нежни, мистични или заводливи пронајдете се во секое дизајнирано парче накит и заблескајте со сјајот на SWAROVSKI кристалите.

Наздравете и прославете го најубавиот ден од месецот. Nina Box ве очекува!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.