Летните ноќи имаат едно име – Дискотека Парк, Охрид

0

Време е за забава, луди журки, нови спомени и моменти кои ќе ги имате оваа сезона. Сега летните ноќи, официјално имаат и ново име – Дискотека Парк, Охрид!

Ве покануваме на големото отворање на Дискотека Парк. Нека официјално започне летото, а и журките со него.

Дискотека Парк Ви ветува незаборавна ноќ денеска со DJ Pancho со почеток од 00:00 часот и 09.07.2016 (сабота) со познатиот американски диџеј, DJ LATIN PRINCE кој ни доаѓа од USA да направи бум во саботната вечер која ветува многу музика и забава.

Не пропуштајте. Зачекорете во ноќниот живот со поинаков стил, почувствувајте ја магијата на вистинските летни забави кои Ви ги нудиме.

Модерен амбиент, поинаква музика и софистициран стил.

13565515_10154227131406192_267528975_n

Богата музичка агенда ќе ве очекува летово во дискотеката Парк, многу журки со познати DJ-и и бендови. Бидете дел најдобрите забави во градот.

Денеска и во сабота придружете ни се и бидете дел од настаните кои ќе ги направите заедно со DJ PANCHO I DJ LATIN PRINCE…

Ветуваме прекрасна забава, не пропуштајте да бидете дел од неа!

РЕЗЕРВАЦИИ И ИНФОРМАЦИИ:

078 299 716 и 077 994 297

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар