Лејди Гага воодушеви пеејќи караоке со Џејмс Корден

0

Последна на листата гости кај сè попопуларниот водител Џејмс Корден, е Лејди Гага. Таа пееше дел од песните од својот најнов албум „Џолин“, ама и некои од своите најголеми хитови. Секако, мора да кликнете „плеј“ на линкот подолу за да ја доживеете 15-минутната магија на нејзиниот глас.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.