Креативни идеи – украсете го домот

0

Наједноставните идеи се најчесто најдобри. А една таква идеја е и оваа необична вазна, дизајн на Таниа де Круз. Вазната во бела или во црна боја има мали дупки во кои се става цвеќето, а тоа делува како природна украсна шапка. И изгледа одлично, каде и да ја поставите во домот.

queen-elizabeth-and-her-hats-14 queen-elizabeth-ii-purple-hat queens-hats royalascotday421l0pyjmn9ox__1477088231_146-255-71-246 sc-fashion-0425-queens-fashion-20160421 slide_419494_5353592_free

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот