Колекција од 4 мириси која потсетува на слатките задоволства од детството

0

Парфемот го открива карактерот на личноста која што го носи.

Дали сте личност која ги сака сончевите вибрации од пурпурниот мирисен еликсир Pink Saphire, дали сакате цветно-овошениот мирис на Omnia Coral, елегантен мирис на цвет од лотус во комбинација со дозирано присуство на свежо овошје на Omnia Crystalline или пак сте личност која го обожава мирисот на комбинацијата од цветни дрвенести ноти…

Bvlgari Omnia колекцијата апсолутно ќе доминира на социјалните мрежи благодарение на #chooseyourtreat филтерот.

Создадете нова приказна за добро познат парфем.

Време е за промени во боите на Bvlgari Omnia.

Парфем кој ги буди сетилата за новата сезона која што е пред нас.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот