Кој е Вашиот херој?

0

Знаете ли кои се хероите? Тоа се луѓе од секојдневниот живот, кои се меѓу нас и кои изгледаат сосема обично, но со голема моќ. Тие се луѓе кои се жртвуваат за општото добро. Луѓе кои нè поддржуваат а во исто време нè инспирираат со својата дарежливост, храброст и добрина.

Тимот на Дормео ги сака луѓето кои што работат за општото добро, кои што се трудат светот да стане подобро место за живеење, а на кои им треба добар и квалитетен сон. Токму затоа дизајнираа специјална колекција за херои.

Ако спиете како херои, можете да го освоите светот, да ги победите сите препреки и да ги остварите своите соништа.

Kој е Вашиот херој за номинација? Кликнете на овој ЛИНК и номинирајте ја личноста која Ве поддржува, која е секогаш тука за Вас без разлика на се.

А сега, дали имате херој за номинација?

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.