Ќерката на Синди Крафорд ги следи стапките на мајка и

0

Ќерката на Синди Крафорд, Каја Гербер која има само 14 години сигурно и самоуверено зачекорува во модниот свет. Нејзиниот последен проект е модниот филм за брендот Miu Miu.

kaja-1

Прекрасната Каја во модниот филм, кој го потпишува Франџеско Марија Трибели, носи очила за сонце и костим за капење од линијата Scenique. Младата Каја очигледно тргнува по стапките на својата мајка и мораме да признаеме дека тоа одлично и оди.

kaja-3

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.