Каролина во MANGO и во најубавата боја на сезоната

0

Како и секогаш, Каролина модно инспирира, а овој пат се работи за комбинација која е одлична за меѓусезонско, модерно облекување.

Урбан и женствен изглед во бојата на сезоната.

Фуксијата која доминира како боја е одлична за да го долови вистинското пролетно расположение кое владее деновиве.


Здолниште со разигран принт и капут одличен за дневни и вечерни излегувања, а сето тоа дополнето со металик патики и ултра впечатливи обетки.

Совршена комбинација за урбан и во исто време женствен изглед.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.