Карминот кој ги освои жените – Pure Color Desire Rouge Excess

0

Дали сте посакале кармин кој ќе ги исполни сите Ваши очекувања – боја, текстура, долготрајност…

Pure Color Desire Rouge Excess од Estee Lauder ги има сите карактеристики кои ги очекувате од еден кармин.

Моќна боја која со едно нанесување обезедува свежи и хидрирани усни во текот на целиот ден, а притоа чувствувате неверојатна удобност при носењето.

Досега, ова е еден од највисоко рангираните кармини во однос на пигментацијата – дури 25%.

Неверојатно богата формула која веднаш ги хидрира усните, дава полн, дефиниран и мазен изглед.

Време е да си обезбедите луксузна нега на усните.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.