Какви чанти ќе бидат актуелни?

0

Мај е најубавиот месец од пролетта, месец кога сите се вљубуваме во природата и ги обожаваме веселите бои, околу нас, во природата, но и на нас, на облеката.

А, ние жените не можеме да не ги сакаме чантите. Оваа сезона актуелни ќе бидат чантите со помали димензии. Модните експерти пак, со новите колекции најавија дека црвената и жолта боја на чантите оваа пролет ќе биде премногу тренди. Ќе се носат и чанти со интересни принтови, флорални дезени и малку невообичаени форми. Па, дали веќе ја одбравте вашата нова чанта за оваа пролет?

chanti-za-ova-leto (10) chanti-za-ova-leto (11) chanti-za-ova-leto chanti-za-ova-leto (1) chanti-za-ova-leto (2) chanti-za-ova-leto (3) chanti-za-ova-leto (4) chanti-za-ova-leto (5) chanti-za-ova-leto (6) chanti-za-ova-leto (7) chanti-za-ova-leto (8) chanti-za-ova-leto (9)

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот