Како живи плишани играчки – најслатките кучиња на светот

0

Дали некогаш сте посакувале и сте си замислувале колку би било убаво ако вашата омилена плишана играчка од детството можела да оди и да се гали? И притоа да остане малечка засекогаш? Овие преслатки, минијатурни кученца се совршена слика за тоа како би изгледале плишаните играчки доколку би биле живи. Среќната вест е дека тие се реални и можат да бидат токму ваши домашни миленичиња.

 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар