Џастин Тимберлејк се враќа на музичката сцена

0

После подолга пауза заради семејните и брачните обврски, Џастин Тимберлејк се врати на музичката сцена.

Тој го објави новиот сингл со наслов “Can’t Stop the Feeling” кој ќе биде дел од саундтракот за филмот  “Trolls“.

Песна која има мелодичен и забавен звук, а се појавува навреме пред летната сезона.

Слушнете и сами:

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот