Излезете од градското секојдневние и посетете го ресторанот Електра Гарден

0

Заситени од работните обврски, сообраќајниот метеж по градските улици, истите луѓе, локали и телевизиски програми… Вака од прилика изгледа секојдневието на секој просечен човек.

Никогаш не е добро да се задоволиме со помалку и да се препуштиме на уморот и монотонијата. Затоа, треба да се стремиме да си направиме наше – сопствено секојдневие.

Да излеземе надвор, без разлика на ниските температури и да го направиме денот вреден за паметење.

Комплекс Електра Гарден

Ресторанот Електра Гарден – Winter Loudge во Брвеница, нуди незаменлива комбинација на комфорт, топлина, одлична услуга и храна, која ќе направи да се вратите уште неколку пати.

Одлично место за да го испиете утринското кафе, да ги поминете попладневните часови и викенди со вашето семејство и пријатели, далеку од градскиот метеж.


„Смеата е најгласна, каде што храната е најдобра.“


Во Електра Гарден можете да уживате во разновидните музички програми и забави, придружени со вкусовите на високо-квалитетните македонски вина.


Ресторанот покрај многубројните нешта, нуди и детско катче за забавни игри и активности кои ќе изнудат широки насмевки на детските лица.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот