Инспиративна Дизни свадба заради која ќе посакате да се омажите веднаш

0

Секое девојче сака да биде принцеза – убави фустани, убав накит, чевли, круна на главата и принц покрај себе. На некои девојчиња соништата им стануваат реалност. Други, пак, можат да се задоволат со тоа што ќе бидат принцези на само еден ден – на денот на својата свадба.

Неодамна Дизниленд реши да ги отвори своите врати за невестите што би сакале да се почувствуваат токму како принцезите од нивните цртани филмови. А свадбата од соништата би изгледала вака некако:

1476666805739_11 1476666810852_10 1476666815358_9 1476666819487_6 1476666830296_8 1476666839061_7 1476666844879_5 1476666848878_4 1476666864756_1 1476666857930_2

Признајте, би сакале да се омажите сега, веднаш!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар