Информација која фановите на Нинтендо ja чекаат целиот свој живот да ја слушнат

0

Гејмерите и генерално сите кои пораснале во ерата на Nintendo, конечно ќе можат да си ги дозволат Nintendo – Vans продуктите.

Нивните фанови се изненадени дека досега не се случила соработката.

Колекцијата на производи ги вклучува омилените игри како Super Mario Bros., The Legend of Zelda, Donkey Kong и Duck Hunt.

Првото производ кој беше пуштен се патиките на Nintendo. Изгледаат супер забавно.

Но, креативноста не застанува тука. Овој модно-технолошки спој вклучува маици, ранци, капи и уште неколку други аксесоари.

Мода и технологија во едно, кој би рекол?

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот