Идеи за декорација на домот со едноставни и впечатливи принтови и квоти

0

Понекогаш едноставните декорации може да имаат моќен ефект на изгледот, без разлика дали се работи за модни комбинации или уредување на ентериерот во домот.

Моментално на социјалните мрежи се најактуелни тематските принтови и едноставните фото квоти кои веднаш му даваат на просторот свежина и урбан изглед, а се лесни и за комбинирање со мебелот во домот.

За сите љубители на новите трендови, ви нудиме неколку идеи за стилско уредување на ѕидовите во домот:

ГАЛЕРИЈА:

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот