Гравирајте ги медалите за време на Скопскиот маратон

0
Компанијата “Пехар” има одлична понуда за учесниците и посетителите на Скопскиот маратон.
Имено, за прв пат на Скопскиот Маратон, во недела ќе имате можност да ги гравирате своите медали на самото место на пултот на “Пехар Скопје” за само 50 Денари или 1 Еур. Компанијата “Пехар” е оформена во 2008 година со цел да понуди квалитетни решенија во внатрешното и надворешно рекламирање.
13149920_10207915185409785_639169299_n
Дел од услугите кои ги нуди оваа компанија се:
– гравирање на материјали
– лиење на метална галантерија
– ласерско гравирање
– офсет печатење, и
– подготвотка на логоа.
Не ја пропуштајте оваа прилика и изгравирајте го својот медал во Пехар!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот