Го сакаме летото во костимите за капење на Women’secret

0

Уникатен настан во продавницата на Women‘secret: овошни коктели, слатки изненадувања и попусти.

Сите оние кои го сакаат летото и костимите за капење на Women ‘secret  ги покануваме заедно да го прославиме и да уживаме на уникатниот коктел настан #WELoveSummer во продавницата на Women‘secret во Ramstore mall оваа среда, 10-ти Јули со почеток од 11 часот.

Овошни коктели, слатки изненадувања и попусти до 20% на костимите за капење ги очекуваат сите вљубенички на летото. Попустот ќе трае во текот на целиот ден.

Ова лето Women‘secret има неколку различни линии во колекцијата костими за капење со избор за сечии преференции и потреби. Изберете го и вие вашиот изглед со костимите за капење на Women‘secret со еден од трендовите: колоритен тропски изглед, аризона, морнарска колекција, африкано, минифлори многу други.

Ве очекуваме сите заедно да наздравиме за летото и костимите за капење од 11 до 14 часот во продавницата на Women ‘secret во Ramstore mall!

При објавување на  материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.