Фустани за сезона пролет/лето 2017

0

Лефтерно и женствено… Ова се моделите на фустани кои се носат оваа сезона

 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.