Eвропа на дланка со SUPERDEALS на Lyoness

0

Сега можете да ја имате Европа на дланка. Како?

Поминете викенд во најубавите градови во Европа така што ќе собирате Shopping Points до 3. септември и ќе имате шанса да искористите некој од SUPERDEALS од otel.com

Имате можност да уживате во убавините на Лондон, Берлин, Париз, Мадрид и многу други европски метрополи.

Можеби сте го нашле совршениот Deal за некој Ваш пријател? Тогаш израдувајте го и подарете му онолку Shopping Points колку што се потребни за тој Deal!

Секако, некој може и Вам да Ви подари Shopping Points, за да го искористите SUPERDEAL-от како тим.

Кампањата веќе е во тек, а  како член на Lyoness, ако имате собрано доволен број на Shopping Points ќе можете на одредени датуми да искористите Superdeals.

Superdeals денови ќе бидат 03.09.2016, 08.09.2016. и 16.09.2016 година. Бидете подготвени, шетањето ќе почне наскоро!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот

Остави коментар