Еден ден во домот на Синди Крафорд

0

Сте се запрашале ли како би било да поминете барем еден ден во домот на супермоделот Синди Крафорд?

Таа ги отвори вратите на својот дом во Малибу, а само затоа што го става на продажба, и тоа за 60 милиони долари. Ова е една од најлуксузните вили на познатите од која се пружа неверојатен поглед на Тихиот Океан.

Куќата има четири спални соби и шест бањи, пристап до приватна плажа и базен. Вилата е многу приватна, скриена од очите на љубопитните луѓе, па тоа ја крева нејзината цена. Уживајте во погледот.

luksuz-vila-arhitektura-imanje-posed-sindi-kraford-6 luksuz-vila-arhitektura-imanje-posed-sindi-kraford-5 luksuz-vila-arhitektura-imanje-posed-sindi-kraford-14 luksuz-vila-arhitektura-imanje-posed-sindi-kraford-13 luksuz-vila-arhitektura-imanje-posed-sindi-kraford-12

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.