Ѕирнете во домот на Емили Блант

0

Минатата година милиони луѓе ширум светот беа одушевени од книгата „Девојката во возот“ на Пола Хокинс. Повеќето од тие што ја прочитале книгата побрзаа во кино салите да го погледнат и филмот, во кој главната улога ја има актерката Емили Блант.

Наместо во кино, ние ве водиме во нејзиниот дом, вреден 4,9 милиони фунти, кој се наоѓа во Њујорк, а каде што живее со сопругот, исто така актер, Џон Красински.

lace-little-black-dress-qldjdcoso1g__1476534829_217-196-192-21

Станот има пет спални соби, масивни скали од махагонија и музејска вредност, бидејќи се наоѓа во зграда изградена 1909 година по дизајн на архитектите Артур Коч и Ото Сингер.

high-neck-sleeveless-backless-mini-length-best-perfect-little-black-dress-615x785 lace-little-black-dress-qldjdcoso1g little-black-dresses-hot-girls-fashion-2015 o-little-black-dress-facebook

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар