Drama во Anabella парфимерии

0

Anabella парфимерии – бренд број еден на Балканот кога станува збор за високо квалитетна декоративна и препаративна козметика, ви најавуваат „Drama во Anabella парфимерии“.

Петок, 16. 02 со почеток од 17 часот ве каниме на afterwork дружење за да ја прославиме успешната соработка на Anabella парфимерии со екстравагантната дама, Ивана Кнез, лице позади брендот Drama.

Драматични, модерни и заводливи…

Забава полна со изненадувања за сите вас, на која ќе можете одблиску да се запознаете со новите Lovecats MUA, а секое купено Lovecats MUA ланче, ќе биде персонализирано со рачно насликан детаљ од Ивана Кнез.

Во текот на овие два часа, во парфимеријата Anabella Skopje City Mall ќе можете да се дружите, да разговарате со Ивана Кнез и да дознаете повеќе за Lovecats MUA.
На настанот ќе имате можност и да добиете професионални Make up совети, корисни трикови и консултации со make up артистот Васе Доковски од VD Make Up.

Драги дами, не ја пропуштајте можноста да бидете дел од DRAMA настанот во парфимеријата Anabella Skopje City Mall со Ивана Кнез.

Dress code: Црвен кармин

*Clarins ја поздравува соработката на Anabella парфимерии и Drama Studio со 20% ПОПУСТ!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.