Дозволете си викенд каков што заслужувате – Tino’s Pub&Bar ве очекува

0

Ноќта има посебна магија, секогаш нуди нешто ново, нови спомени и искуства кои ќе сакате да ги доживеете повторно. Предлогот за овој викенд се ноќните свирки во Tino’s Pub&Bar.

Ова е место каде секогаш се случува нешто забавно.

Агендата на Tino’s Pub&Bar изгледа вака:

Петок: BlueBerry Band

14731388_1278989885497710_501480267082189491_n

Сабота: Андреј & Цвијо

14601046_1280827901980575_5221762432606650723_n

Недела: Тео & Точко

14907016_1285520394844659_4331417168969811986_n

Пабот има посебна енергија која треба да почувствува, дозволете си викенд со супер свирки и опуштена атмосфера каква што заслужувате.

Tino’s Pub&Bar ве очекува!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.