Дознајте што Ви носи љубовта на Денот на Вљубените!

0

Свети Валентин е денот кој сите заљубени со нетрпение го чекаат. Тогаш разменуваат подароци, се покажува и се слави љубовта на симболичен начин, се ужива во меѓусебното друштво.

14 февруари носи многу изненадувања. Но зошто да чекате до тогаш? Завртете го љубовното тркало СЕГА и дознајте што Ви носи љубовта.

Искористете го Денот на Вљубените да ги откриете и искажете љубовните чувства! За Вас има љубовни пораки кои ќе Ви го покажат патот до нечие срце.

Во љубовното тркало се кријат и 100 подароци за двајца!

Како функционира? Следете го овој ЛИНК и ќе дознаете.

Кога ќе го завртите тркалото, двајцата ќе ја добиете специјална љубовна порака, избрана само за вас. Или можеби и двајцата ќе добиете еден од 100те Дормео подароци кои се кријат во тркалото.

Ја славиме љубовта и Денот на вљубените!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот