Дормео Shopping Day! Побрзајте, времето истекува!

0

Најдобра понуда, само денес!

По повод 15 години од постоењето на Дормео, сите љубители на добриот и квалитетен сон ги очекува специјална роденденска понуда!

Само денес, 29ти Септември производите на Дормео се на попуст од 15% до 65%!

Во неверојатната понуда се вклучени сите Дормео душеци, Дормео Renew Eucalyptus 7 зони – над-душекот, Eucalyptus Light Јорган и др.

Денес е денот да го одберете својот омилен производ, да искористите до 65% попусти и да се будите наспани со Дормео!

Побрзајте. Времето истекува, а количините се ограничени.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот