Dormeo на Саем за Мебел со попусти до 60 %!

0

Сите љубители на практичните и иновативните производи и оваа година ќе имаат можност да ја погледнат широката палета на Дормео на Саемот за Мебел.

И токму на почеток од пролетта, имате одлична можност да го направите своето секојдневие поудобно, да заштедите и да добиете подароци од Дормео.

Затоа, не чекајте. Посетете го нивниот штанд во хала 2, пронајдете го вашиот омилен производ и искористете ги попустите до 60%, кои важат само до 26-ти Март.

Повеќе информации на следниот ЛИНК.

Тимот на Дормео ве очекува!

 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот