Дормео на Саем за Мебел 2016

0

 

И оваа година, во рамките на Саемот за мебел (22 – 27 март), во хала 2, ќе можете да се запознаете со целокупната понуда на брендот за квалитетен сон – Дормео. Особеност на овогодинешното преставување е промоцијата на Дормео Air – нова генерација душеци со Октаспринг пружини. Тимот од 20 консултанти за квалитетен сон ќе ви биде на располагање со одговори на сите прашања и дилеми.

Бренд менаџерката Билјана Лончар најави специјални саемски понуди со попусти и подароци, но и изненадувања за посетителите и тоа секој ден од Саемското претставување.

За да не ги пропуштите саемските настани на денот, кликнете Ќе одам на нивниот настан ТУКА.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот