Dormeo All Season – Душек за сите сезони по неодолива цена!

0

Понуда која не смеете да ја пропуштите!

Дормео All Season – достапен за 7.992,00 ден.

Новиот All Season душек од Дормео е создаден да ви овозможи квалитетен сон и неверојатна удобност во било кое годишно време. Едната страна на навлаката е наменета да ве стопли во студените ноќи, додека другата страна е идеална за летниот период.

Направен од високо-квалитетна Ecocell® пена, oвој душек нуди единствена удобност во спиењето. Пената е цврста и ја задржува својата природна форма, притоа обликувајќи се во согласност со контурите на телото.

Доживејте го новото Дормео искуство и искористете ја оваа неодолива понуда!

Побрзајте, понудата важи до 15.01.2018!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот

Остави коментар