Dj Latin Prince ве очекува оваа сабота во Дискотека Парк, Охрид

0

Оваа сабота сите одиме во Дискотека Парк на журка за паметење. Ди-џејот кој нема да сакате да го пропуштите, DJ LATIN PRINCE.

Доаѓа од Америка и носи свежа енергија и музика на која ќе танцувате до раните утрински часови.

13644043_10154249070126192_2092176085_n

А во недела на 10 јули, ќе настапи Dj Face. Juicy Hip Hop RnB забава за комплетен викенд во Дискотека Парк. Почетокот е во 23:59!

13617609_10154249857846192_1098285851_n

Не пропуштајте. Зачекорете во ноќниот живот со поинаков стил, почувствувајте ја магијата на вистинските летни забави кои Ви ги нудиме.

Модерен амбиент, поинаква музика и софистициран стил.

РЕЗЕРВАЦИИ И ИНФОРМАЦИИ:

078 299 716 и 077 994 297

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.