Дали сте подготвени за уште една добра забава?

0

Што треба да очекувате од последниот работен ден во неделата?

Убаво расположение во одлична атмосфера и амбиент во кој ќе уживате.

Кога доаѓате на afterwork забава, сигурно ќе посакате да јадете нешто вкусно кое одлично оди во комбинација со квалитено вино или друг ваш омилен пијалак.

На овие забави, секогаш е задоволство да се присуствува, тука има убави луѓе со широки насмевки и добро расположение.

Во тој случај, дали сте подготвени за уште една добра забава во MYDAN Cocktail & Lounge Bar Skopje?

Оставете ги обврските и грижите на страна, работата нека чека до понеделник.
Земете пријател, момче, девојка, другарка за рака и викендот нека почне.

За музиката овојпат ќе се погрижат Bobi Sax&Flesh Band.

Бидете дел од новата скопска приказна, почетокот е 17 часот – резервирајте го Вашето место MYDAN!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар