Дали би ставиле вратоврска од макарони?

0

Сега може да ја носите како моден аксесоар вашата омилена храна и слатки.

Клач чанти во форма на бисквити, торти и вашата омилена паста во форма на пеперутка машна.
IMG_8965
Rommy4
И тоа не е се што ќе видите од оваа дијанерка по име Rommy Kuperus. Може да ја посетите нејзината веб страна roommydebommy.com и да добиете креативни идеи или пак да порачате нешто токму од неа.
IMG_5688
Rommy1
Зошто да не ја спојте вашата љубов кон модата со љубовта кон храната?
Погледнете ги нејзините креации.
Rommy13
Rommy5
IMG_2852 (1)
Rommy14
IMG_1340
IMG_97641
IMG_3508
IMG_7292
Food-Handbag-by-Rommy-Kuperus-_3

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.