Да го почнеме одморот заедно во Tino’s Pub & Bar, Охрид

0

Одмор, плажа, лето и Охрид – зарем имате потреба од нешто повеќе?

Летото е создадено за промени, нови настани и случувања кои ќе донесат и нови спомени.

Ако веќе сте во Охрид и одморот ви почнал, ние имаме супер предлог за вас. Влезете во ново отворениот Tino’s Pub & Bar во строгиот центар на градот. Се наоѓа веднаш до хотел “Tино” и располага со одличен избор на пијалoци и храна по одлични цени.

13221681_1280293328667490_5345962942903055653_n

Кога ќе влезете внатре, енетериерот ви дава посебно чувство на топлина и добредојденост.

Италијански и клуб сендвич, пица или кој било друг вида храна од менито да го нарачате, нема да погрешите. Вкусни  и свежи, подготвени само за вас.

13062258_1280293168667506_1690406544181046139_n

Денот може да почне со појадок, кафе и свежо цеден сок, а да заврши со пијачка за релаксирање во програмата која секоја вечер е специјално одбрана и наменета за ваше уживање. Услугата е на врвно ниво со совршен амбиент.

Затоа, да го почнеме одморот заедно во Tino’s Pub & Bar, Охрид.

13319727_1151296928267007_526169512686732871_n

13321691_1151279841602049_4355585981060935541_n

13394066_1159555857441114_4388235320108487907_n

13266001_1151279584935408_1239771479374645004_n

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот