Чанти кои се носат оваа сезона

0

Различни стилови за различни пригоди. Ви претставуваме неколку дизајни на чанти кои се ин оваа сезона:

 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.