Бредли Купер и Ирина Шајк во потрага по „љубовно гнездо“

0

Врвниот топ модел и оскровецот изгледа дека одат чекор понапред во заедничкиот живот, и токму деновиве разгледуваат недвижности во Њјурок за заедничко „љубовно гнездо“.

Тие се еден од најактуелните парови на Холивуд во моментот. Згодни, со врвни кариери и длабоко заљубени.

Од изминатата година постојано се под окото на папараците, а и покрај нивната динамична кариера и ангажмани наоѓаат време да бидат заедно. Оддалеченоста всушност според гласните претставуваше една од причините за нивната криза во врската, но сето тоа заврши откако повторно беа видени заедно.
zenski-magazin-lifestyle-celebrity-irina-saik-bredli-kuper-1 (3)

Ирина Шајк ја објави продажбата на својот стан во Њујорк по цена од скоро 4 милиони долари, а локацијата е една од најдобрите во градот.
Според дневните весници и папараците кои постојано ги следат Ирина и Бредли се забележани на познатата улица West Village со агент за недвижнини барајќи го своето „љубовно гнездо“.
Да видиме како тоа ќе изгледа.
zenski-magazin-lifestyle-celebrity-irina-saik-bredli-kuper-1 (2)
При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.