Бојата на индиските свадби (галерија)

0

Полни со живот, енергија, насмевки и многу бои – така изгледат индиските свадби. Различни стилови со една цел – да се прослави љубовта.

Погледнете ја галеријата за која не се потребни зборови:

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.