Богата агенда за претстојниот викенд во „Mr.I“

0

„Mr.I“ е место кое секогаш нуди богата агенда, место кое не запира со добрите забави.

Викендот постои за целосно опуштање во атмосфера која ја сакате.

Наутро тука имате можност да вкусите одлично кафе, напладне ручек, а навечер да бидете дел од одличните забави. Во таа насока, оваа сабота се подготвува уште една незаборавна вечер.

15134363_10154662953261192_953104454_n__1479290261_46-217-109-138

Познати диџеи и бендови, одличен line-up кој не смеете да го пропуштите. Оваа сабота атмосферата ќе ја правиме заедно со Боби Мојсовски, Даниел и Јован, а вечерта продолжува со Dj Gec и Dj Pancho!

Широк репертоар, ноќ исполнета со многу забава, супер музика и насмевки на крајот од вечерта.

Почетокот е во 22 часот, а резервации и информации на телефонските броеви:

+389 (0) 70 30 70 20

+389 (0) 70 37 70 08

+389 (0) 78 29 97 16

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.