Бидете дел од фантастичниот викенд во “Mr.I”.

0

Петочната вечер треба да се помине во фино и релаксирано расположение, во убаво друштво и на место каде секогаш сте добредојдени – “Mr.I”, Охрид.

Уживајте во пролетната вечер и во атмосферата која ја создаваат Даниел Јовески и Петар Маркоски во комбинација со убава храна и префинето вино. Почетокот е во 21 часот.

13170527_10154107024831192_1775337482_o

Во сабота има освежување во музичката понуда, доаѓа Дј Маци со одличен репертоар подготвен само за вистинските познавачи на добрата музика. Имајте настан во вашата социјална агенда за кој ќе раскажувате понатаму. Почетокот е закажан во 22 часот.

Информации и резервации за двата настана на 075 799 933 и 075 799 935

13153380_10154107024081192_418808394_n

Не ја пропуштајте шансата да бидете дел од уште еден фантастичен викенд во “Мr.I”.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот