Безвременската убавина на познатите женски лица

0

Сите овие жени се толку убави што ве оставаат без здив. Без разлика колку се менува стандардот за убавина, ние ви претставуваме девојки на кои убавината им нема рок на траење,  кои се шармантни и единствени.

Никол Кидман
Моника Белучи
Скарлет Јохансон
Мила Кунис
Анџелина Џоли
Шакира
Кетрин Хајгл
Пенелопе Круз
Натали Портман
Меган Фокс
Оливија Вајлд
Кејт Мос
Ева Мендес
Селма Хајек
Џенифер Лопез
Кристина Агилера
Жизел Бундхенд

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.