Beyonce сподели приватни семејни моменти во видеото за новата песна „All Night“

0

Beyonce го објави спотот за песната „All Night“, сингл од последниот албум нaсловен како „Lemonade“. Целиот видео запис изледа како мини филм во траење од 6 минути, а интересно е тоа што пејачката споделува и семејни моменти од животот со Jay Z и Blue Ivy.

Прекрасно видео каде таа и дозволува на публиката на влезе во нејзиното минато, моменти од свадбата со сопругот, како и емотивни снимки со ќеркичката.

Погледнете го во продолжение:

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.