Бело во есен? Добра идеја!

0

Да ја развеселиме есента во бело!

Некако, навикнати сме со доаѓањето да есента, полека да ги вадиме од плакар темните џемпери и блузи. Кафеавата и тегет боја кои се карактеристични за поладните денови може многу убаво да се искомбинираат со бело и тоа да делува многу стилски.

Додека се уште имаме сончеви денови, да ја искористиме приликата и да носиме бело.

Погледнете ги овие комбинации кои ги одбравме за вас.

10__1475328903_31-11-110-23

924a183036f6832fdb5a941bef831e85__1475328931_31-11-110-23

all-white-plus-olive-cape-1__1475328949_31-11-110-23

c5f29f190bd3b5e7e4d5a9774dd09e62__1475328972_31-11-110-23

chic-winter-date-night-outfits-for-girls-23__1475329008_31-11-110-23

tumblr_nw3wv7ettg1qizcg6o1_r1_1280__1475329041_31-11-110-23

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар