Бекстејџ моменти на култниот „Титаник“ кои досега не сте ги виделе

0

Нема човек кој не знае кој е „Титаник“, култниот филм кој освои 13 Оскари. Љубовна приказна раскажана преку една од најголемите трагедии на човештвото.

Но ретко кој знае како бил направен филмот, како изгледало снимањето.

Погледнете ги бекстејџ фотографиите со главите актери во продолжение.

7365910-2_23-1477467588-650-9930431611-1477899390 7365610-4_422-1477468996-650-c7284d8adb-1477899390 7365660-5_412-1477469245-650-eac210cf58-1477899390 7365560-6_397-1477469398-650-94747cf815-1477899390 7365760-008-1477473620-650-64bdf7f46c-1477899390 7365710-9_348-1477470532-650-1c99bd8ad4-1477899390 7366010-01-1477569590-650-3f8068805b-1477899390 7365810-1344_064433-1477570692-650-318c37b08e-1477899390

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.