AZZARO WANTED, симбол за машкост моќ и харизма!

0

Динамични, мистични, заводливи и неодоливи, такви мажи бараат жените.

Вљубеник на слободата, интелигентен, самоуверен и бунтовник…
Постојано во потрага по предизвици… Пoдготвен за ризици, тој верува во неговиот инстинкт и живее по сопствени правила. Тој е храбар.

Прагматичен и харизматичен модерен херој кон кој се вперени сите очи, насекаде побудува страст…

Парфимирана вода за мажи Azzaro Wanted е она што го заслужува секој маж, а го посакува секоја жена.

За парфимираната вода Azzaro Wanted:

Наутро се откриваат белешки од лимон и ѓумбир за динамичен и експлозивен старт и свежина.

Попладне, во акција настапува кардамон – зачин кој потекнува од Блискиот Исток, внесува свежина и забава.

Навечер ве освојува мирисот на ветивер и сензуалните тонка ореви кои ја откриваат заводливата, нежна и елегантна страна на машкоста.

Azzaro Wanted, симбол за машкост моќ и харизма!

Овој производ може да го најдете во парфимериите Anabella ширум Македонија.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот

Остави коментар