Амал Клуни во совршено летно издание

0

Убавата британска адвокатка, Амал Кулни која го освои срцето на некогашниот „вечен ерген“, Џорџ Клуни секогаш знае да покаже дека е дама со стил. Парот Клуни својот одмор го поминува во нивната вила на езерото Комо. А, Амал е дотерана и кога е на одмор.

Нејзиното последно издание се состои од макси фустан со интересен дезен и златно чокер ланче со крупен вез. Ќе признаете дека потсетува на принцеза од античкото доба.

Уште еднаш, Амал ја покажа својата умешност кога во прашање се стилските комбинации и знае и опуштената, лежерна комбинација да ја носи на толку софистициран начин. Адвокатката ја доплни фантастичната комбинација со златни сандали и мала ташничка. Можеби токму сопругата на Џорџ клуни ќе ка инспирира вашата следна летна комбинација со долг фустан и чокер ланче.

35F826B000000578-3675403-image-m-348_1467730525335 35F8241100000578-3675403-image-a-352_1467730863080 files (7)

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар