Адриана Лима го промовираше новиот парфем на Марк Џејкобс

0

Адриана Лима беше главна атракција на забавата која се одржа во Лос Анџелес по повод новиот парфем на Марк Џејкобс – Marc Jacobs Divine Decadence.

Секако дека беше облечена во креација на Џејкобс, металик долг фустан од ресорт колекцијата за 2017-та, кој ги истакнува нејзините совршени облини.

Taa одлично се снајде во улогата на домаќинка и воедно во промоцијата на самиот парфем. Настанот беше вистински успех, имаше многу познати лица кои се фотографираат покрај парфемот на Џејкобс.

Погледнете ја галеријата фотографии од настанот во продолжение.

 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар